GIVE-ISO

اخذ ایزو-دریافت ایزو - گرفتن ایزو - صدور ایزو

برای گرفتن ایزو ، اخذ ایزو ، صدور ایزو ، دریافت ایزو می توانید براحتی با دریافت فرم ایزو از سازمان مرکزی سیستم کاران اقدام نمایید. سیستم کاران بزرگترین و معتبرترین نهاد فعال در حوزه ی ثبت و صدور گواهینامه ایزو آماده صدور گواهینامه ایزو معتبر برای شرکت شما می باشد.

     جهت اخذ ایزو ، گرفتن ایزو ، صدور ایزو ، دریافت ایزو با مرکز سیستم کاران سازمان مرکزی تماس بگیرید و ضمن دریافت اطلاعات اولیه در مورد گرفتن ایزو از قیمتهای رقابتی و باور نکردنی نیز مطلع شوید. از جمله اطلاعات مهم در خصوص نحوه دریافت ایزو ، اخذ ایزو ، میتوان موارد زیر را یادآور شد.

     لیست شرکتهای صادر کننده گواهینامه ایزو

     شرکتهای صادر کننده گواهی نامه ایزو را CB می نامند

     لیست CB های صادر کننده گواهینامه ایزو معتبر

     شرکتهای صادر کننده گواهینامه ایزو یا همان CB های صادر کننده های ایزو خودشان از کجا مجوز فعالیت می گیرند.

     مراجع اعتبار دهنده یا مجوز دهنده به CB های فعال در حوزه ایزو را در اصطلاح AB می گویند.

     لیست AB های معتبر در جهان در ایران

     هر CB تحت اعتبار یک AB فعالیت می کند از آن AB اعتبار میگیردد.

     مراحل دریافت ایزو ، مراحل اخذ ایزو ، مراحل گرفتن ایزو ، مراحل صدور ایزو

     نحوه شناسایی اصالت گواهی ایزو

   نحوه تشخیص اصل بودن یا قلابی بودن گواهینامه ایزو سیستم نامعتبر . گواهینامه ایزو  

     سیستم قلابی با درج عناوین مختلف و اعطای تندیس قلابی ایزو یا اصلاً بدون سیستم .

     شرکتهای قلابی و نا کارآمد با ذکر القاب نامرتبط با سازمان ملی استاندارد ایران مانند داشتن پروانه رسمی. سازمان ملی استاندارد به شرکتهای مشاور اعتبار و مجوز فعالیت جهت صدور گواهینامه ایزو نمی دهد.

  چگونه اصل بودن گواهینامه ایزو را تشخیص بدهیم ؟

  شرایط گرفتن ایزو چیست ؟

  مراحل پیاده سازی استاندارد ایزو چگونه است ؟

ایزو ، سیستم ، گواهینامه تقلبی ، مستندات قلابی ، مدرک ایزو قلابی ، تندیس قلابی ، تقدیر نامه قلابی

 مراقبت کلاهبرداران و افراد غیر حرفه ایی در حوزه پیاده سازی ایزو باشید و از خدمات شرکتی استفاده کنید که در کل ایران و حتی خارج از ایران قابلیت ارائه خدمات حضوری و اعزام کارشناس و مشاور پیاده سازی ایزو باشد.

      هر کشور یک AB رسمی ، دولتی و قانونی دارد و تمام AB ها در نهاد بین المللی IAF عضویت دارند . تنها مرجع رسمی که توسط سازمان استاندارد جهانی ISO تأیید شده است ، IAF است . IAF منحصر به فرد است و هیچ نهاد دیگری با القاب مختلف دهن پر کن و تبلیغ غیر حرفه ای صادر کنندگان و یا شرکت ایزو ، سیستم قلابی و مستندات قلابی و تندیس قلابی و تقدیر نامه دهن پد کن قلابی مجوز ندارند.

    خیلی شرکتهای مجوز یک کار دیگری را دارند ، اما با استفاده از عدم آگاهی متقاضیان گواهینامه ایزو و همچنین بازی با کلمات و الفاظ خود را موجه در ثبت و صدور ایزو می دانند.

    سازمان عظیم سیستم کاران با ارائه خدمات مشاوره رایگان در حوزه پیاده سازی انواع استاندارهای ایزو و ثبت و صدور انواع گواهینامه ایزو در خدمت متقاضیان محترم می باشد . قبل از انجام هر کاری حتمأ اطلاعات اولیه فنی و حقوقی شرکتهای مشاوره دهنده و صادر کننده ایزو را جویا شده سپس اقدام نمایید. این اطلاعات خیلی مهم در دریافت ایزو ، اخذ ایزو ، گرفتن ایزو ، صدور ایزو را از سیستم کاران بخواهید.

 

اخذ ایزو- دریافت ایزو - گرفتن ایزو - صدور ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.