سایت ایزو

سایت اصلی ایزو ISO

سایت اصلی ایزو اکثرا توسط متقاضیان گواهینامه ایزو مورد تحقیق و پرس و جو می باشد. یعنی متقاضیان گواهینامه ایزو جهت دریافت گواهینامه ایزو ISO در گوگل بدنبال سایت صادر کننده گواهینامه ISO اصلی هستند.

خیلی از شرکتهای متقلب با استفاده از القاب مختلف و دهن پرکن و همچنین بواسطه طراحی سایتهای مختلف اقدام به تبلیغات می نمایند. این افراد به گوگل پول می دهند تا نام سایت خودشان را در صفحه اول گوگل نشان دهد. به این تکنیک ادوردز گفته می شود.

شرکتی که یک شبه یک سایت می زند و خود را متقلبانه صادر کننده گواهینامه ایزو معرفی می کند به گوگل پول داده تا در صفحه اول نمایش داده شود و با فعالیتهای زیر زمینی خود اقدام به اغفال متقاضیان گواهینامه ایزو می نماید.

سایت اصلی ISO ایزو سایت سازمان استاندارد جهانی ISO به آدرس WWW.ISO.ORG است. سایت ایزو به این آدرس دقیقا نه یک حرف کمتر و یا یک حرف بیشتر اگر مراجعه فرمایند در قسمتی ملاحظه خواهید کرد که نهاد بین المللی IAF را جهت ثبت و صدور گواهینامه ISO معرفی می کند.

نام IAF مخفف انجمن اعتبار دهندگان بین المللی است. آدرس سایت IAF مشخصا WWW.IAF.NU می باشد.

با مراجعه به سایت IAF ملاحظه خواهید کرد که اکثر کشورها در IAF عضو هستند و همواره عضویت خود را حفظ می کنند. هر کشوری حداقل یک نماینده دارد. مرکز ملی تایید صلاحیت ایران بعنوان نماینده سازمان ملی استاندارد در IAF قابل مشاهده می باشد. دیگر کشورها نیز یک نهاد رسمی و قانونی و دولتی در IAF دارند. مثلا انگلستان UKAS است. آلمان DAKKS است. سوئیس SAS است و الی آخر. کافیست در قسمت اعضای سایت IAF نمایندگان هر کشور را ببینید.

پس از شناسایی نماینده هر کشور در IAF کافیست نام سایت معرفی شده را ملاحظه فرموده و وارد سایت نهاد رسمی هر کشور شوید. به این نمایندگان قانونی هر کشوری AB گفته می شود. آدرس هر سایت AB را از کسی نگیرید. چون ممکن است با بازی با حروف آن سایت جعلی به شما نشان دهند. لذا برای اطمینان از اینکه سایت اصلی AB را داشته باشید از لینک سایت IAF استفاده نمایید.

هر AB خودش گواهینامه صادر نمی کند و وظیفه ثبت و صدور گواهینامه ایزو ISO را به شرکتهای ذی صلاح واگذار می کند.

شرکتهای ذی صلاح ثبت و صدور گواهینامه ایزو را اصطلاحا CB می گویند. در هر AB چندین CB فعالیت می کنند. لیست CB های دارای مجوز در هر AB حتما وجود دارد و به راحتی قابل دسترسی می باشد.

پس در نتیجه یک سایت مشخصی بنام سایت ایزو یا القاب مانند زیر وجود ندارد که متقاضیان در گوگل جستجو می کنند.

سایت ایزو معتبر ISO

سایت معتبر ایزو ISO

سایت ثبت نام ایزو ISO

سایت معتبر و اصلی ایزو ISO

سایت اصلی ایزو ISO

سایت اصلی ایزو ISO

سایت دولتی ایزو ISO

سایت بین المللی ایزو ISO

سایت ایزو بین المللی ISO

سایت دریافت ایزو ISO

سایت اخذ ایزو ISO

سایت صدور ایزو ISO

سایت جهت گرفتن ایزو ISO

سایت آموزش ایزو ISO

سایت بین المللی صدور ایزو ISO

سایت استعلام ایزو ISO

سایت رجیستر ایزو ISO

سایت ایزو در ایران

سایت ایزو در تهران

سایت ISO در ایران

سایت ISO در تهران

اگر بدنبال گرفتن گواهینامه ایزو هستید الزاما سایت ایزو کفایت نمی کند که بطور ناخودآگاه وارد سایتهای متقلب و افراد سودجو شوید. برای اطلاعات دریافت گواهینامه ایزو بدنبال شرکت و یا سازمانی باشید که ابتدا کلیه اطلاعات فنی و حقوقی را در اختیار شما قرار دهد و کلیه مراحل دریافت گواهینامه ایزو و همچین اصالت گواهینامه را به شما ارائه نموده و سپس خودتان وقتی تمامی این اطلاعات را کسب نمودید آگاهانه تصمیم گیری کرد و اقدام نمایید.

سازمان مرکزی سیستم کاران با ده ها سال سابقه درخشان در جهت ارائه خدمات رایگان به عموم متقاضیان آمادگی دارد تا بعنوان یک سازمان عام المنفعه کلیه درخواست کنندگان گواهینامه ISO ایزو را راهنمایی نماید. همچنین از خدمات کاملا رایگان دوره های آموزشی پیاده سازی سیستمهای مدیریتی که بصورت رایگان ارائه می گردد نهایت استفاده را ببرید.

سیستم کاران اولین و بزرگترین مرجع در حوزه ثبت و صدور گواهینامه ایزو و سایر گواهینامه های ملی و بین المللی در ایران و خارج از ایران در خدمت شماست.

 

سایت اصلی ایزو ISO صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید