صدور گواهینامه ISO9001 معتبر و فوری و ارزان از مراجع معتبر 

صدور گواهینامه ISO9001 معتبر و فوری و ارزان از مراجع معتبر

صدور گواهینامه ایزو9001 معتبر و فوری و ارزان از طریق مراجع معتبر بسیار حائز اهمیت هست و این امر به دلیل این امر هست که ایزو9001 تحت عنوان سیستم مدیریت کیفیت عمومی ترین و مهمترین نوع استاندارد ایزو محسوب می شود که شرکتها غالبا اولین گواهی نامه ایزو که مد نظرشان هست و یا مراجع صادر کننده ایزو و مراکز مشاوره بهشان معرفی می کنند ایزو9001 هست به همین جهت شرکتهای متقاضی ایزو غالبا در خصوص صدور گواهینامه ایزو9001 با دغدغه های زیادی روبرو می شوند مثلا اینکه از کجا گواهی ایزو 9001 بگیرند که معتبر باشد و یا مثلا جزو شرکتهای تازه تاسیس هستند و وضع مالی آنها مناسب نیست و یا اینکه می خواهند مناقصه شرکت کنند و وقت ندارند به همین جهت دنبال اخذ گواهی ایزو9001 فوری و ارزان هستند. در جهت همین امر بایستی در مقدمه برای شرکتها ایزو شناخته بشود و سپس بفهمند ایزو 9001 چیست و از اهمیت پیاده سازی ایزو9001 درون سازمانشان آگاه شوند و بعد آگاهی به دست بیاورند که از کجا و چگونه گواهینامه ایزو بگیرند و گواهی ایزو 9001 معتبر دارای چه ویژگیهایی هست. در ذیل به این مباحث جهت شناختی نسبی در خصوص ایزو9001 و اهنیت ایزو 9001 خواهیم پرداخت.

ایزو 9001

ایزو9001 تحت عنوان سیستم مدیریت کیفیت از سری استانداردهای 9000 محسوب می شود. ایزوها یکسری استانداردها و الزامات تعریف شده هستند که درون سازمان ایزو تهیه و تدوین و منتشر می گردند. مهمترین نوع استاندارد که در این سازمان تدوین شده همین گواهی ISO9001 هست که مهمترین و عمومی ترین نوع ایزو و مادر تمامی استانداردها هست زیرا الزامات کیفی تمامی استانداردها درون این استاندارد تعریف گردیده و شرکتها جدای از نوع فعالیتی که دارند بسیار مهم هست در ابتدا گواهی ایزو9001 را بگیرند و سپس بابت اخذ دیگر انواع استاندارد عمومی و یا تخصصی متناسب نیاز و نوع فعالیتشان اقدام کنند. ایزو9001 غالبا با استانداردهای ایزو14001 سیستم مدیریت زیست محیطی و ایزو45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای غالبا درون یک سازمان پیاده سازی می شوند که پیاده سازی یکپارچه و همزمان این سه استاندارد در کنار یکدیگر سیستم مدیریت یکپارچه را تشکیل می دهد که اصطلاحا می گویند سازمان دارای یک سیستم مدیریت یکپارچه هست که اصطلاحا بهش IMS گفته می شود.

پیاده سازی ایزو 9001 برای سازمانها بسیار مهم هست و حائز اهمیت بالایی هست و مهمترین حسن پیاده سازی ایزو9001 در سازمان ایجاد یک نظم سازمانی منسجم درون سازمان به واسطه یک چارت سازمانی و تعریف وظایف هر پرسنل و تقسیم کار می باشد که این امر باعث ایجاد نظم خواهد شد و هر فردی وظایف خود را می داند. ایزو9001 سطح کیفی خدمات و محصولات و فرآیندهای یک سازمان را تعریف می کند و به این وسیله در روند بهبود کیفی سازمانها و تولید محصولی با کیفیت تاثیر بسزایی داردا و نشانگر محصولات و خدماتی با بالاترین کیفیت درون یک سازمان هست.

مراجع صادر کننده ایزو9001

مراجع صادر کننده ایزو 9001 و همان مراجع صادر کننده ایزو دو گروه و تیپ می شوند. البته در اصل مراجع صادر کننده ایزو9001 اصالت IAF دارند، یعنی مراجع صادر کننده ایزو یا همان CB بایستی تحت اعتبار یکسری نهادهای دولتی اعتبار دهنده ایزو فعالیت کنند که اصطلاحا به آنها AB گفته می شود و در نهایت AB ها بایستی خودشان تحت نظر نهاد بین المللی IAF فعالیت کنند که اصولی ترین راه ثبت و صدور گواهی نامه ایزو9001 همین هست. ایزو9001 معتبر مانند دیگر انواع ایزو ، گواهینامه ایزو یی هست که به این شکل صادر گردد و مراجع صادر کننده آن تحت اعتبار iaf باشند. یکسری مراجع دیگر از نوع غیر IAF هستند که این دست مراجع غیر IAF توسط AB و CB داخلی مدیریت می شوند. در این میان هستند شرکتهایی که اقدام به صدور ایزو می کنند و اما دلالانی هستند که گواهی ایزو تقلبی را صادر می کنند و دیگر مراکز را نامعتبر خوانده و خودشان را معتبرترین می دانند.

گواهینامه ایزو9001 معتبر گواهی نامه ای هست که به این شکل طراحی و پیاده سازی گردد و از طریق این مراجع IAF صادر می گردد.

سیستم کاران به عنوان یک مرکز عام المنفعه با خدمات مشاوره رایگان در خصوص ثبت و صدور گواهینامه ایزو در خدمت متقاضیان می باشد تا متقاضیان محترم با توجه به شرایط مالی و اقتصادی و زمان لازمه به گواهی نامه ایزو متناسب نیاز خودش برسد.

 

صدور گواهینامه ISO9001 معتبر و فوری و ارزان از مراجع معتبر صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید