روش اخذ گواهینامه ایزو فوری

 

روش اخذ گواهینامه ایزو فوری

روش اخذ گواهینامه ایزو فوری امروزه بسیار متقاضیان زیادی دارد. با اخذ گواهی ایزو می توانید پیش بینی کنید که در آینده تجارت شما موفق تر از قبل خواهد بود. بهره وری بهینه شما از استانداردهای ایزو ، مستلزم عوامل زیادیست. اینکه بتوانید در مقابل رقبای خود قد الم کنید. برای اینکه بتوانید به جایگاهی که لایق شماست برسید، پیاده سازی استانداردهای ایزو موثر هست. پیاده سازی الزامات ایزو ، باعث بالا بردن سطح کیفیت محصولات و خدمات شما میگردد. یکی از نشانه های خدمات با کیفیت، داشتن انواع گواهی ایزو هست. راههای بسیاری بابت بدست آوردن ایزو وجود دارد. روند اخذ ایزو به شرایط کسب و کار شما و نوع فعالیتتان وابسته است.

استاندارد های ایزو کلا بابت بهبود کیفیت تجارت و کار بوجود آمده است. اما پیش میآید که شما برای سازمان خود به گواهینامه ایزو احتیاج دارید. ولی زمان کافی را در اختیار ندارید که بجهت دریافت و اخذ بطور معمول بپردازید. آنوقت به دنبال راهی میگردید تا بتوانید دراسرع وقت گواهی iso بدست آورید. مطالبی را که در اینجا میخوانید روش اخذ ایزو فوری میباشد.

 

صدور گواهینامه ایزو فوری

روش اخذ گواهی ایزو فوری در جهت صدور گواهینامه ایزو معمولا به سادگی و با سرعت امکان پذیر نیست. سازمان جهانی ایزو انجمن IAF را تشکیل داد. در هر کشور عضو ایزو ، AB هایی ( ACREDITATION BODY ) معرفی میکند. وظیفه AB اعتباردهی به مجموعه های CB  (CERTIFICATION BODY موجود درون هر کشور هست. این CB ها کارشان صدور گواهینامه های ایزو هست.

AB معتبر ایران بنام ( NACI ) تنها AB معتبر جهانی از سوی نهاد بین المللی IAF معرفی شده است. اما CB های زیادی تعریف شده اند که تعدادی از آنها تحت نظارت انجمن IAF میباشند. بسیاری نیز دارای اعتبار iaf نیستند. اخذ ایزو از مراکز بدون اعتبار IAF میتواند راحتتر باشد. میتوان پیاده سازی مستندات ایزو را به طور کامل انجام نداد. همچنین اگر گواهینامه ایزو فوری نیاز داشته باشید، فقط از این مراجع صادر میشود. مراجع دیگر یعنی مراجع دارای اعتبار IAF نمیتوانند اینطور عمل کنند.

 

نحوه اخذ استاندارد ایزو فوری

نحوه اخذ استاندارد ایزو فوری بدین صورت است ابتدا باید مراجع صدور گواهی ایزو فوری و ارزان را پیدا کرد. سپس درخواست اخذ ایزو از مراجع صدور ایزو کرد. مراکز مشاوره نیز میتوانند شما را درباره مراکز صدور ایزو فوری راهنمایی کنند. بسیاری مراکز مشاوره بطور کامل روند مربوطه گواهی ایزو فوری را انجام میدهند. اما معمولا متقاضی بایستی نسبت به تدوین و طراحی کلیه دستورالعملهای ایزو درخواستی اقدام کند. بعد از طراحی و تدوین، شروع اجرای طرحهای تهیه شده میباشد. اما در این مورد فقط به قسمتهای خاصی پرداخته میشود. دیگر نیاز نیست تمام الزامات استاندارد ایزو طراحی و پیاده سازی شوند. البته اجرای واقعی استاندارد ها بسیار مفید هستند.

 

پیاده سازی گواهینامه ایزو 14001

پیاده سازی استاندارد ایزو 14001 ( سیستم مدیریت زیست محیطی ) بابت همه منجمله کارفرمایان، کارکنان و مشتریان سودمند میباشد. توجه محیط زیست و در پی آن جلوگیری از عوارض زیست محیطی بر هیچکس پوشیده نیست.

 

پیاده سازی گواهینامه ایزو 45001

پیاده سازی گواهینامه ایزو 45001 ( سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ) میتواند برای داشتن جامعه ای سالم تر و با امنیت بیشتر بسیار موثر باشد. گواهینامه ایزو 45001 تحت عنوان سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت محیط زیست هست. ISO 45001 سازمانها را بر آن میدارد تا نسبت به سطح ایمنی و سلامت پیرامون مجموعه خود حساسیت بیشتر به خرج دهند.

اجرای تمامی دستورالعمل های مدرک ایزو ، باعث شده تا میزان حوادث غیرقابل پیش بینی تا حد بالایی کاهش پیدا کند. به موجب این امر کارکنان با انگیزه بیشتر به فعالیت خود ادامه میدهند. نتیجتا کارایی آنها بیشتر شده و کارفرمایان نیز از این مسئله خشنود خواهند شد. چه بسا کاهش حوادث و ایجاد محیط امن کاری، برای مشتریان شرکتها نیز حائز اهمیت هست.

 

دریافت گواهی ایزو برای مناقصه

دریافت گواهی ایزو برای مناقصه یکی از بزرگترین اهداف شرکتها بجهت اخذ گواهی ایزو هست. سازمانها در غالب مواردی که بخصوص از دسته شرکتهای نوپا و تازه هستند، گواهی ایزو را ندارند. عدم داشتن گواهینامه ایزو هنگامی برایشان مشکل ساز میشود که میخواهند امتیاز لازم را برای مناقصه بگیرند. آن زمان هست که اهمیت دریافت گواهی ایزو مشخص میشود.

 

اخذ گواهینامه ایزو

 

اخذ ایزو فوری برای مناقصات

روش اخذ ایزو فوری و دریافت ایزو فوری در برخی شرایط قابل انجام هست. بسیاری از شرکتها برای ورود به مناقصات به مبحث اخذ ایزو روی میآورند. این در حالی هست که کارفرمایان شرط حضور توی مناقصه را دارا بودن گواهینامه ایزو میدانند. در صورتی که پیمانکاران بخواهند از مراجع دارای اعتبار IAF اقدام کنند، زمان را از دست خواهند داد. به همین علت اخذ ایزو فوری برایشان بسیار ارزشمند میباشد.

 

گواهینامه ایزو تقلبی – معایب اخذ گواهی ایزو فوری

دریافت ایزو فوری دردسرهای خاص خود را دارد. در این بین دیده میشود که افرادی با تبلیغات فراوان متقاضیان ایزو را گول میزنند. آنها اذعان میکنند، میتوانند با هزینه های بسیار اندک و در سریعترین زمان صدور ایزو را انجام دهند. درصدد این هستند که با استفاده از گواهینامه های کاملا تقلبی و جعلی، اقدام به کلاهبرداری کنند. پس باید مراقب اینگونه سوء استفاده ها نیز بود.

گواهی ایزو تقلبی بیشتر شرکتهای نوپا را درگیر میکند. شرکت نوپا و جوان و یا شرکتی که به هر دلیلی گواهی ISO ندارد. حالا میخواهد بین شرکتهای رقیب مطرح که قطعا انواع و اقسام مختلفی از گواهی نامه ISO را دارند مناقصه را ببرد. از طرفی هم زمان کافی ندارد. در این شرایط بدنبال مراجعی میروند که بهشان گواهینامه ایزو را سریع ارائه کند.

طبیعی هست که در اغلب موارد شرکتهای متقاضی در خصوص گواهی ایزو اطلاعاتی ندارند. دلیل عدم اطلاع هم تخصصی بودن مبحث ایزو هست. حالا عجله هم دارند. در این میان تصور کنید افراد و شرکتهای شیاد و کلاهبردار هم با برند سازی سعی در فریب شرکتها دارند.

 

اخذ گواهینامه ایزو فوری

اخذ گواهینامه ایزو فوری درخواست غالب متقاضیان ثبت و صدور گواهینامه ایزو هست. درخواست کنندگان گواهی ISO در غالب موارد دنبال اخذ گواهی ایزو فوری هستند. آنها بنابر دلایل مختلف می خواهند که گواهینامه ایزو را سریع بگیرند.

متقاضیان دریافت گواهینامه ایزو فوری ، اکثرا شرکتهایی هستند که مثلا میخواهند درون مناقصه شرکت کنند. آنها بایستی شرایط لازم را کسب کنند تا بتوانند امتیاز لازمه را کسب کنند.

اخذ انواع گواهینامه های ملی و بین المللی برای مناقصات کاربرد دارد. وقتی شرکتی در مناقصه میخواهد ثبت نام کند ممکنست کارفرما ازش مدارکی را درخواست کند. چه مدارک و گواهینامه هایی را کارفرمای مناقصه گزار از شرکت کنندگان متقاضی درون مناقصه درخواست میکند؟

 

گواهینامه های مورد نیاز در مناقصات این گواهی نامه ها هستند.

گواهینامه ایزو ISO جهت شرکت در مناقصات

گواهینامه HSE جهت شرکت در مناقصات

گواهینامه CE جهت شرکت در مناقصات

گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران برای مناقصات

گواهینامه صلاحیت شرکتهای خدماتی جهت شرکت در مناقصات

گرید و رتبه پیمانکاری برای شرکت در مناقصات

گرید و رتبه انفورماتیک جهت شرکت در مناقصات

و انواع گواهینامه های ملی و بین المللی .

 

اخذ گواهینامه ایزو فوری

 

گواهینامه ایزو تقلبی

گواهی ایزو تقلبی متقاضیان اخذ ایزو را ممکنست درگیر کند. نهاد متقاضی درون مرورگرهای مختلف جستجو میکند. با شرکتهای مختلف و متعددی روبرو میشود. برخی از آنها با ساخت نامهای ساختگی و برگرفته از سایتهای معتبر و سوء استفاده از آنها خود را موجه نشان میدهند. همچنین آنها با ترفندهایی چون ادورز با پرداخت پول به گوگل خود را در صدر در صفحه اول می آورند. متقاضی هم که بی خبر از همه جا همان شماره اول را برمیدارد و تماس میگیرد.

اخذ گواهینامه ایزو از انواع مراجع صدور گواهینامه ایزو صورت می گیرد. تصور کنید که یکی از این شرکتهای ساختگی را انتخاب کند که بیاید و گواهینامه ایزو تقلبی را جای گواهی ایزو اصل ارائه کند. بسیار هم با تبحر این کار را انجام میدهند. مراجع تقلبی با درج برچسب و لوگو و مهر و غیره که تشخیص تقلبی بودنش بسیار سخت هست، اینکار را میکنند. به همین جهت بایستی حتما سازمانهای متقاضی آگاهانه عمل کنند.

 

اخذ گواهینامه ایزو معتبر و فوری و ارزان

اخذ گواهینامه ایزو معتبر و فوری و ارزان از مراجع مختلفی انجام میگردد. جهت دریافت مدرک ایزو با مرکز سیستم کاران تماس بگیرید. مشاورین با تجربه ما رایگان به شما مشاوره خواهند داد تا به معتبرترین گواهی نامه ISO متناسب نیاز خود دست پیدا کنید.

استعلام گواهی نامه ایزو و بررسی اصالت گواهی ایزو مهمترین امری هست که شما را جهت تشخیص گواهینامه ایزو تقلبی کمک میکند. تنها کافیست با مرکز سیستم کاران تماس بگیرید. تصویر گواهینامه شرکت صادر کننده منتخب خود را بفرستید. سپس از طریق مشاورین ما از اصالت و عدم اصالت گواهی ISO مطلع شوید.

 

مراجع صادر کننده گواهینامه ایزو

مراجع ثبت و صدور گواهینامه ISO دو گروه کلی هستند یا اینکه IAF هستند و یا غیر IAF میباشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر دز خصوص مراجع و مراکز ثبت و صدور گواهی ایزو با مرکز سیستم کاران با شماره 79165 - 021 تماس حاصل بفرمایید. سیستم کاران متناسب نیاز شما مراجع معتبر را خدمتتان معرفی میکند.

 

مراجع صدور گواهینامه ایزو IAF

مراجع صدور گواهینامه ایزو IAF معتبرترین مراجع صادر کننده گواهینامه ایزو ISO هستند. اعتبارشان در سطح بین المللی تعریف شده است. مراجع و شرکتهای صادر کننده گواهینامه ایزو ISO را در اصطلاح و اختصار CB مینامند. خود این CB تحت اعتبار یک نهاد دولتی با عنوان AB فعالیت میکند. در نهایت خود این AB تحت اعتبار یک نهاد بالا دست بین المللی باعنوان IAF فعالیت میکند.

لیست مراجع ایزو زیر نظر IAF را درون سایت IAF به آدرس WWW.IAF.NU مشاهده نمایید.

 

مراجع صدور گواهینامه ایزو غیر IAF

مراجع صدور گواهینامه ایزو غیر IAF از دیگر مراجع ثبت و صدور گواهینامه ISO ایزو هستند. مراجع غیر IAF تحت اعتبار AB و CB خصوصی هستند. آنها تحت اعتبار IAF نیستند. قطعا دارای اعتباری در سطح مراجع IAF نیستند. گواهینامه ایزو صادره آنها دارای اعتبار گواهینامه های IAF نیستند. اما نیاز اغلب مشتریان را برآورده خواهد کرد. گواهی ایزو غیر IAF اما تنها جهت صادرات به بازارهای جهانی غالبا مشکل ساز هست.

گواهی ایزو غیر IAF در خصوص مناقصات ، تبلیغات و برند سازی ، رقابت با رقبای همکار ، مطرح شدن در بازارهای داخلی و جهانی و بسیاری موارد کاربردی هست.

 

تفاوت مراجع صادر کننده گواهینامه ایزو IAF و ایزو غیر IAF

مراجع صادر کننده گواهینامه ایزو طبق قوانین بین المللی انجام میشود. طی کردن مراحل قانونی اخذ گواهینامه ایزو الزامیست. پیاده سازی و ممیزی از مراحل مهم دریافت گواهی ایزو بشمار میاید. در خصوص مراجع IAF پیاده سازی سختگیرانه انجام میگیرد و ممیزی و رفع عدم انطباقها دقت بیشتری میخواهد. رفع عدم انطباقها شرایط و امکاناتی میخواهد که زمان و هزینه زیادی در پی خواهد داشت.

پیاده سازی و ممیزی در خصوص مراجع غیر IAF اما با سختگیری انجام نمی گیرد. پیاده سازی اختیاری و ممیزی صوری انجام میشود. صدور گواهی ایزو با هر قیمت و زمان در خصوص مراجع غیر IAF امکانپذیر هست. تمامی ایندست مراجع غیر IAF گواهی نامه شان دارای یک سطح اعتبار هست. اما تفاوت هزینه ها در نوع برند هست. شاید این تفاوت هزینه ها دندان گردی برخی مراجع نیز هست. اما همگی دارای سطح اعتبار یکسانند.

 

دریافت گواهینامه ایزو فوری

دریافت گواهی نامه ایزو فوری ، با این تفاسیر درباره مراجع صادر کننده ایزو غیر IAF حتی یکروزه و با کمترین هزینه امکان دارد. اما باید مراقب بود که میان این مراجع ، مراجع تقلبی و دروغین هستند. آنها گواهی ایزو تقلبی و پرینتی صادر میکنند که هیچ اعتباری ندارد. با ساخت سایتهای ساختگی آنها را قابل استعلام می نمایانند. آگاهی کافی لازمه درگیر نشدن در دام این مراجع غیر IAF هست.

دریافت گواهی های ایزو از طریق مراجع متعددی صورت میگیرد. با تماس با مرکز سیستم کاران و کسب آگاهی کافی در دام این اشخاص و شرکتهای تقلبی نیوفتید. سیستم کاران تمامی شرکتهای تقلبی را میشناسد. شما را جهت اخذ گواهی ایزو معتبر در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه راهنمایی خواهد کرد. ضمن اینکه شما را در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه به گواهی ایزو دارای سطح اعتبار مد نظرتان میرساند.

 

export-iso-certification

 

اخذ ایزو فوری

اخذ ایزو فوری عنوانی میباشد که شرکتها باهاش درون گوگل جستجو میکنند. این شرکتها وقتی میخواهند درون مناقصات شرکت کنند بیشتر نیازمند اخذ فوری گواهی ایزو هستند. آنها نیاز به دریافت ایزو دارند و عجله دارند. میخواهند سریع و فوری گواهی ایزو را کسب کنند. بهمین جهت با مراکز مشاوره متعدد که از طریق گوگل پیدا میکنند تماس میگیرند. بیان میکنند نیاز فوری دارند هر چه سریعتر ایزو بگیرند.

مراجع اخذ ایزو نیزبسیارند که ازدسته نوع غیر IAF هستند و گواهی غیر IAF صادر میکنند. آنها تعدادشان و برندهایشان زیادند و اما همگی دارای یک سطح اعتبار هستند. میتوان از طریقشان به گواهی ایزو فوری رسید. اما دراین میان بایستی مراقب مراجع تقلبی بود که گواهی ایزو صادر میکنند. متاسفانه ایزو آنها فاقد اعتبار هست و به زبان درست تر تقلبی و قلابی هستند. اما با قیافه موجه بعنوان گواهی ایزو معتبر خودشان را نشان میدهند. در واقعیت امر فاقد هر نوع اعتبار بوده و معتبر نیست.

 

اخذ انواع گواهینامه ایزو فوری

اخذ فوری ایزو متقاضیان زیادی دارد. خیلیها تقاضای درخواست ایزو فوری دارند و اخذ ایزو فوری برایشان بسیار مهم هست. دریافت گواهینامه ایزو فوری با اهداف مختلفی معنا پیدا کرده است. گرفتن گواهی ایزو فوری از یک روز تا یک هفته متغیر هست.

 

گواهینامه های ایزو عمومی فوری

ایزو 9001 اخذ فوری ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت

ایزو 14001 اخذ فوری ایزو 14001 سیستم مدیریت زیست محیطی

ایزو 45001 اخذ فوری ایزو 45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی

IMS اخذ فوری IMS سیستم مدیریت یکپارچه

HSE اخذ فوری HSE سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی و زیست محیطی

 

گواهینامه های ایزو تخصصی فوری

ایزو 31000 اخذ فوری ایزو 31000 سیستم مدیریت ریسک

اخذ فوری ایزو 28001 ایزو 28001 سیستم مدیریت ایمنی زنجیره تامین

ایزو 10006 اخذ فوری ایزو 10006 سیستم مدیریت کیفیت در پروژه

اخذ ایزو فوری 22000 ایزو 22000 باعنوان سیستم مدیریت ایمنی در صنایع غذایی

ایزو 29001 اخذ ایزو 29001 فوری سیستم مدیریت کیفیت در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

ایزو 21500 اخذ ایزو فوری 21502 مدیریت پروژه، برنامه و پورتفولیو راهنمای مدیریت پروژه

اخذ ایزو فوری ایزو 16949 ایزو 16949 سیستم مدیریت ایمنی در صنایع خودروسازی

ایزو 15189 اخذ فوری ایزو 15189 سیستم مدیریت آزمایشگاههای پزشکی - الزامات کیفیت و صلاحیت

ایزو 13485 سیستم مدیریت ایمنی در صنایع و تجهیزات پزشکی

ایزو 27001 سیستم مدیریت امنیت اطلاعات

ایزو 50001 اخذ فوری ایزو 50001 سیستم مدیریت انرژی

ایزو 10015 اخذ فوری ایزو 10015 سیستم مدیریت کیفیت – دستورالعملهایی برای مدیریت شایستگی و توسعه افراد

 

ایزو 20000 اخذ فوری ایزو 20000 سیستم مدیریت خدمات فن آوری اطلاعات

و انواع استانداردهای دیگرکه تعدادشان بسیار زیاد و متفاوتست. بدلیل تعدد دراین مقال نمیگنجد. همچنین سری استانداردهای مشتری مداری نیزهستندکه از انواع گواهینامه های ایزو عمومی بوده و هستندکه مورد نیاز تمامی شرکتها میباشد.

ایزو 10004 اخذ فوری ایزو 10004 سیستم مدیریت سنجش رضایت مشتریان

ایزو 10001 اخذ فوری ایزو 10001 سیستم مدیریت رضایت مشتریان

ایزو 10002 اخذ فوری ایزو 10002 سیستم مدیریت رسیدگی شکایات مشتریان

ایزو 10003 و اخذ فوری ایزو 10003 سیستم مدیریت رسیدگی به حل اختلافات

 

استانداردهای ایزو مشتری مداری بالا نیز مورد نیاز اغلب شرکتها میباشد. گواهی نامه های ایزو سری 10000 نیز از درخواستهای ایزو فوری و سریع هستند.

اخذ فوری گواهی نامه ایزو را بسیاری شرکتهای متقاضی اخذ گواهی نامه ایزو باهاش مواجه میشوند. اغلب جهت کسب اطلاعات و شناخت مراجع و سازمانهایی که ایزو صادر میکنند، درون گوگل میگردند. همچنین جهت اخذ فوری گواهینامه ایزو مجبورند ازطریق فضاهای مجازی و علی الخصوص گوگل جستجو کنند. آنها با مراکز مشاوره برمیخورند که یکی از این مراکز مشاوره معتبر و با تجربه مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران میباشد. که با حضور مشاورین با تجربه تمامی خدمات مشاوره را رایگان در اختیار متقاضیان محترم قرار میدهد.

 

فرم درخواست ایزو

 

شما متقاضی عزیز تنها با یک تماس میتوانید اطلاعات لازم را درباره شناخت تمامی مراجع IAF و غیر IAF و چگونگی دسترسی جهت اخذ فوری ایزو کسب نمایید.

 

.