دوره های آموزشی اداره کاری - حضوری  و دوره های آموزشی غیر اداره کاری - مکاتبه ای

 

دوره های آموزشی ایمنی ، HSE و سایر دوره های تخصصی به دو صورت برگزار میشود:

دوره های آموزشی غیر اداره کاری

دوره های آموزشی اداره کاری

دوره های آموزشی غیر اداره کاری - مکاتبه ای

دوره های مکاتبه ای بدون حضور در کلاس بوده و افراد متقاضی پس از دریافت جزوه آموزشی د رآزمون مکاتبه ای ما شرکت کرده و پس از قبولی و دریافت امتیاز 75 از 100 درآزمون مشمول دریافت گواهینامه آموزشی می شوند.

این دوره ها برای افرادی که جهت دریافت مدرک عجله دارند بدون برگزاری آزمون انجام می گردد در واقع اطلاعات لازم جهت ثبت و صدور گواهینامه دریافت می گردد و گواهینامه با جزوات (که این جزوات عموما در قالب سی دی هستند) پس از دریافت هزینه از متقاضی ارائه می گردد و به این ترتیب متقاضی در زمان بسیار کوتاه به گواهینامه خود دسترسی داشته و می تواند هر زمانی که تمایل داشت به صورت رایگان در آزمون اینترنتی نیز شرکت کند که البته اجباری نمی باشد .

مراجع صادر کننده این دوره ها خصوصی بوده و گواهینامه ها به فارسی و یا لاتین صادر می گردد که تمامی آنها قابلیت رجیستر و رهگیری در سایت های مراجع صادر کننده گواهینامه آموزشی را دارا می باشد.

دوره های آموزشی مکاتبه ای بسیار متنوع بوده و شامل دوره های HSE ، 40 ساعته ایمنی عمومی ویژه مسئولین ایمنی ، ارزیابی ریسک و ... و همچنین انواع استانداردهای ایزو مانند ISO 9001 , ISO 14001 , ISO 45001 می باشد.

برای گرفتن چنین گواهینامه های آموزشی در زمینه ایمنی و HSE و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز از بخش تماس با ما حاصل نموده تا کارشناسان واحد آموزش مرکز شما را راهنمایی کنند.

در زیر چند نمونه از گواهینامه های آموزشی غیر اداره کاری و بین المللی ارائه شده است:

 

آموزش عمومی ایمنی ( ویژه مسئولین ایمنی )

نمونه گواهینامه آموزش عمومی ایمنی ( ویژه مسئولین ایمنی )

 

ارزیابی ریسک

نمونه گواهینامه ارزیابی ریسک

 

نمونه گواهینامه HSE-MS

نمونه گواهینامه HSE-MS

 

دوره پیشرفته افسر ایمنی ( HSE )

نمونه گواهینامه دوره پیشرفته افسر ایمنی ( HSE )

 

نمونه ای دیگر از گواهینامه آموزشی HSE-MS

نمونه ای دیگر از گواهینامه آموزشی HSE-MS

 

 

گواهینامه آموزشی HSE-MS

نمونه ای دیگر از گواهینامه آموزشی HSE-MS

 

گواهینامه آموزشی HSE

 

نمونه ای دیگر از گواهینامه آموزشی HSE-MS

 

دوره های آموزشی اداره کاری - حضوری

دوره های حضوری و اداره کاری مرکز معمولا دوره های مورد تایید اداره کار می باشد که گواهینامه نیز از مرجع اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی صادر می گردد. جهت ثبت نام بطور مستقیم در اداره کار سامانه جامع روابط کار به آدرس https://prkar.mcls.gov.ir/Login مراجعه فرموده و پس از طی مراحل ثبت نام شامل احراز هویت و انتخاب دوره و . . . در دوره های آموزشی تحت مدیریت وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی شرکت نمایید.

همچنین جهت کسب اطلاعات و آخرین اخبار از وضعیت برگزاری دوره های آموزشی مورد تایید اداره کار، شامل زمان و مکان و طول دوره و هزینه های برگزاری دوره های اداره کار که شامل دوره های HSE ، 40 ساعته ایمنی عمومی ویژه مسئولین ایمنی ، ارزیابی ریسک ، ایمنی عمومی مخصوص کارفرمایان و ایمنی کارگری می باشد به کانال تلگرامی ما به ادرس https://t.me/SYSTEMKARAN مراجعه نمایید.

در زیر چند نمونه از گواهینامه های اداره کاری ارائه شده است:

 گواهینامه آموزشی HSE-MS

نمونه گواهینامه آموزشی HSE-MS

 

آموزش ایمنی عمومی ( ویژه مسئولین ایمنی کارگاهها )

آموزش ایمنی عمومی ( ویژه مسئولین ایمنی کارگاهها )

 

گواهینامه ارزیابی ریسک

نمونه گواهینامه ارزیابی ریسک

 

ایمنی عمومی ویژه کارفرمایان

نمونه گواهینامه ایمنی و بهداشت کار ویژه کارفرمایان و صاحبان کار