سازمان CE

سازمان CE

نمادce بر روی محصولات نشان دهنده این هست که موادهای ساخته شده بوسیلة کارمندان موسسه طبق ضوابط تعیین شده کشور اروپا مربوط به ایمن و مطعن بودن کالاها کالا، و همچنین محافظت کردن از زیست محیط منطبق می باشد. وقتی ماصرف کنندگان به بازار می رویم تا وسایل مورد نیاز خریداری کنیم و با دیدن آرمCE روی موادهای کارخانه ها نشان می دهد که کارخانجات محصولات را طبق سلیقه های مشتری خود ایجاد کرده است و خواسته اند نظرات آنها را در بوجود آوردن محصولاتشان را دخالت بدهند زیراکه به عقاید مشتریان خود احترام زیادی قائل هستند و تلاش می کنند برای رضایت خاطر آنها محصولات با کیفیت عرضه کنند. سرمایه گذارانیکه گواهینامه دریافت می کنند می خواهند با عرضه تمامی وسایلات کارخانجات خودرا به کلیة شرکت های موجود به کشورهایی که در حوزه اتحادیه اروپا فعالیت می کنند بفرستند و در قسمت منطاق آزاد اروپایی به شغل تجارت فعالیت می کنند بفرستند و همچنین خودشان قادر خواهند بود در آن مناطق به معاملات مشغول شوند. و دادو ستد گسترده آنها در آن حوزه ها باعث بوجود آمدن خریداران زیاد، بالارفتن درآمد، ایجاد رابطه ی شغلی با سرمایه گذاران موسسات در سراسر جهان می شوند.

 

شغل هایی که علامت ce در آنها کاربرد دارند

کالاهایی که نماد CE دارند و مردم در شغل هایشان مورد استفاده قرار می دهند عبارتند:

1- سیستم های محافظتی که برای شغل های مهندسی و ساختمان سازی و.... استفاده می شوند.

2-آسانسورهایی که در ساختن آپارتمان ها برای راحتی جابه جا شدن افراد ساختمان بکار می رود.

3- تجهیزاتی که دارای ولتاژ کم هستند و برای مصارف خاصی بکار می روند.

4- لوازم خانگی هاییکه بوسیله گاز مورد استفاده قرار می گیرند مانند بخاری، گاز و....

5- موادهایی که در ایجاد بنا کردن ساختمان بکار می رود مانند مصالح، آهن و....

6- تجهیزاتی که که بوسیله آنها کار اندازه گیری انجام می شود.

7- ابزارآلات پزشکی که پزشکان در روند شغلی خود از آنها استفاده می کنند.

8-دستگاه هاییکه وزن دارند و اتوماتیک کار نمی کنند ولی بوسیلة نیروی انسانی کاربرد دارند.

9- وسایلات تفریحی که برای استفاده مردم قرار می گیرند.

10- تجهیزاتی که برای حفاظت شخصی از مردم استفاده می شود.

11- دستگاه هایی که فقط بوسیله الکترومغناطیسی کار می کنند.

 

مزایای داشتن گواهینامه CE

سرمایه گذارانیکه که نماد CE می گیرند مزایای خوبی دریافت می کنند که عبارتند:

1-علامت سی ای بر کالاهای آماده شده برای رئیسان موجب می شود آنها بخاطر این نماد قادر بشوند تولیدات عالی و با کیفیتتی برای مشتریان خود عرضه کنند و رضایت آنها را بسمت خود بصورت دائمی جذب کنند.
2-سرمایه گذاران با دارا بودن گواهی قدرت پیدا می کنند ابزارآلات مفیدی به انواع کشورها عرضه کنند و بدین روش ارتباط شغلی مدیران بالا می رود و سود شرکت بصورت گسترده افزایش پیدا می کند. کشورهایی که معتبر و قابلیت معامله کردن با آنها وجود دارد عبارتند: ، ارمنستان، آفریقای جنوبی، کشورهای اطراف خلیج فارس و ترکمنستان، آذربایجان، تاجیکستان، گرجستان و.....
3-کارخانه ها با تولید کردن موادهای ساخته شده اعتماد به نفس بالاتری پیدا می کنند و اینگونه وسایلات با کیفیتتری برای خریداران بوجود می آورند و خریداران بخاطر اینکه محصولات مطابق با سلیقه های آنها است رضایت خاطر بیشتری نسبت به آنها پیدا می کنند و جزء خریدار دایمی می شوند و دیگران هم ترغیب می کنند که بیایند و مصرف کنند.
5-کارخانه داران با عرضه های موادهای ایجاد شده سعی می کنند حقوق خریداران را به نحو احسن رعایت کنند و اعلام کنند که ما بخاطر رضایت شما تولید محصولات می کنیم و مهم رضایت خاطر شما است که با خریدن ابزارآلات ما راضی بودن شما را متوجه خواهیم بود.
6-صاحبان کارخانه ها با ساخت موادهای عالی بسهولت قادر خواهند بود در کلیة رقابت هایی که بین شرکت ها و موسسات برگزار می شود خود را بالا بکشند و امتیاز بالایی برای خودشان اکتساب کنند و علاوه برآن درقسمت تبلیغات هم می توانند از نماد شرکتشان استفاده کنند و در سطح بین المللی شناخته شوند و بعنوان برند جهانی معروف شوند و بدین طریق موادهایشان در سطح گسترده عرضه کنند.
7-مدیران موسسات با داشتن قدرت در ساختن ابزارآلات و داشتن گواهینامه در مناقصات بزرگ دولتی که برگزار می شوند شرکت کنند و برنده شوند. مناقصات دولتی عبارتند: مناقصات نفت، گاز، پتروشیمی است که هر سازمانیکه آرم CEدارد قادر خواهد بود به مناقصه های بزرگ بروند و رتبه بالاتری را به خود کسب کنند.

 

سازمان CE صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.