ایزو سستم کاران

چرا سیستم کاران؟

سیستم کاران یکی از معتبرترین و بزرگترین مراکز مشاوره و ثبت و صدور گواهی نامه ایزو هست که با سالها سابقه بعنوان یکی از اولین مراکز مشاوره و صادر کننده ایزو در ایران هست که با داشتن مشاوران مجرب و با تجربه ، تمامی انواع گواهی نامه ایزو را از انواع مراجع معتبر صادر کننده ایزو به متقاضیان اخذ گواهی ایزو ارائه می دهد. متقاضیان زیادی با مرکز تماس می گیرند و بنابر اهداف و مقاصد مختلفی به دنبال گرفتن گواهی ایزو هستند. شرکت در مناقصات ، صادرات ، رقابت در بازارهای جهانی ، پیاده سازی واقعی ، رقابت میان رقبای همکار ، تبلیغات و در نهایت جذب مشتری و خیلی مقاصد سری دیگر که متقاضیان را مجاب به اخذ ایزو می کند. سیستم کاران متناسب هدف و نیاز شما و شرایط مالی و اقتصادی و وسع و گستردگی مجموعه شما باتوجه به وقت و هزینه که می توانید صرف کنید انواع ایزو را به متقاضیان ارائه می کند.

خدمات کلی مرکز سیستم کاران شامل: مشاوره ایزو از صفر تاصد ، صدور انواع گواهی نامه ایزو و خدمات آموزشی و مشاوره رایگان و بسیاری خدمات دیگر متناسب شرایط یک سازمان هست.

 

ثبت و صدور گواهینامه ایزو

ثبت و صدور گواهینامه ایزو تحت نظارت IAF صورت می گیرد گواهی نامه ایزو اصل و معتبر گواهی نامه ای هست که تحت نظر IAF صادر می شود. مراجع صادر کننده ایزو یا همان CB مراجعی هستند که صدور گواهی ایزو را انجام می دهند و AB ها مراجعی هستند که به CB اعتبار می دهند و خود این AB تحت اعتبار و نظارت یک نهاد بین المللی با عنوان IAFفعالیت می کند. AB ها همگی بایستی تابع قوانین IAF باشند. ( مثلا در حال حاضر در ماه آوریل 2021 IAF تصمیم گرفت که درج لوگو خود را بر روی گواهی نامه های ایزو قدغن کند و AB و به طبع آن CB نیز بایستی از IAF تبعیت کنند و حق درج لوگو IAF و AB را بر روی گواهی ایزو ندارند و رجیستری گواهی نامه ها با این شرایط را خود IAF انجام می دهد و هیچ AB و CB معتبر حق تخطی از این قانون را ندارند). مرکز سیستم کاران تمامی این اطلاعات را به روز در اختیار دارد و مشاورین مجرب این مرکزاطلاعاتشان به روز هست و این اطلاعات را در خدمت متقاضیان قرار می دهد. همچنین ورژنهای به روز انواع گواهی ایزو خدمت متقاضیان ارائه می گردد.

 

مشاوره ایزو

مشاوره ایزو جهت اخذ گواهی ایزو بسیار مهم هست. اول اینکه مبحث ایزو در واقعیت امر مبحثی ناشناخته برای غالب مردم و شرکتهاست به همین جهت هنگامی که می خواهند جهت اخذ ایزو اقدام کنند بایستی از یک مشاور کمک بگیرند تا در طی گذران مراحل اخذ ایزو بخصوص پیاده سازی ایزو همراه آنها باشد. پیدا کردن یک مشاور خوب کار سختی هست و نیازمند آگاهیست زیرا افراد حقیقی و حقوقی و دلالان بسیاری در فضای مجازی همچون گوگل و اینستاگرام و غیره با نامهایی ساختگی و دهان پر کن خود را مشاور معرفی می کنند و اما اطلاعات مشاوره را ندارند.

مرکز سیستم کاران با مدیریت جناب مهندس مجید کریمی به عنوان یکی از بزرگترین مشاوران باتجربه بین المللی در خصوص ایزو و همچنین از بزرگترین مشاوران بهره وری سالهاست با احداث مرکز سیستم کاران به عنوان مرکزی عام المنفعه در خصوص مشاوره و ثبت و صدور ایزو به متقاضیان خدمت می کند. سیستم کاران بعنوان مرکزی عام المنفعه با وجود مشاورین آگاه و مجرب ضمن ارائه خدمات مشاوره رایگان، انواع ایزو را با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکنه متناسب نیاز متقاضی در اختیارش قرار خواهد داد. ضمن اینکه این مرکز بصورت 24 ساعته پاسخگوی متقاضیان هست. تنها با یک تماس از خدمات مشاوره رایگان مرکز استفاده کرده و بصورت اینترنتی به گواهی خود برسید ضمن اینکه کلیه خدمات مستند سازی و پیاده سازی مرکز سیستم کاران برای متقاضیانش رایگان هست.

چرا سیستم کاران؟ صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید