تمدید گواهینامه ISO

تمدید گواهینامه ISO

تمدید گواهینامه ISO با انجام ممیزی مراقبتی که بانام Surveillance Audit معرفی میگردد قابل انجام است. اکثر شرکتهایی که صدور گواهینامه ایزو انجام میدهند با نام تمدید گواهی نامه ایزو آشنایی دارند. دراین متن مطالبی از نحوه تمدید مدرک ایزو توضیح داده میشود. گواهی نامه های ایزو سه ساله صادر می شوند و اما هر ساله بایستی تمدید شوند و شرکتها قبل از سر رسید سالانه بایستی اقدام به تمدید گواهی ایزو خود کنند والا بایستی از اول اقدام به دریافت گواهی نامه ایزو نمایند و این دوباره کاری هزینه هایی را برای آنها در بر خواهد داشت.

 

مراحل تمدید ISO هر چند وقت یکبار انجام میشود؟

تمدید ایزو سالی یکبار انجام خواهد شد که به متقاضیان توسط شرکت صادر کننده گواهینامه ایزو ابلاغ می شود. متقاضیان تمدید ایزو اول باید صدور گواهینامه ISO انجام دهند.

تمدید گواهینامه ایزو بعد از صدور گواهینامه ایزو به مشتری ابلاغ می شود. بعضی از مراجع ثبت و صدور گواهینامه های ایزو بین المللی هزینه انجام امور ممیزی مراقبتی و تمدید اعتبار گواهینامه iso ایزو را ابتدای امر صدور از مشتری دریافت می کنند بر روی گواهینامه تاریخ سه ساله چاپ خواهد شد. این مراجع سالانه با مشتری در تماس نخواهند بود و عملا گواهینامه برای سه سال صادر خواهد شد.

متقاضیان دقت بفرمایند که گواهینامه سه ساله صادر شده و هزینه ای که برای تمدید پرداخت می شود در واقع برای استعلام نام شرکت در سایت مرجع می باشد. اگر برای متقاضیان رجیستری گواهینامه ایزو مهم می باشد حتما باید تمدید را انجام دهند

 

فرم درخواست ایزو

 

مطلع شدن از زمان تمدید گواهی ایزو

مراحل تمدید مدرک ایزو طی سه مرحله انجام می شود.

مراجع صادر کننده به نام CB در نامه ایی به متقاضیان هزینه تمدید ایزوهای دریافتی را اعلام می کنند.

اعلام هزینه تمدید گواهینامه ایزو یک یا دو ماه زودتربه مشتری ابلاغ میگردد. بدلیل مشغله کاری مدیران این ابلاغ از دو ماه زودتر به مشتری اعلام شده تا مدیران فرصت فکر کردن و تصمیم گیری در مورد تمدید ایزو را داشته باشند. همچنین بدلیل زمانبر بودن از یک یا دو ماه زودتر اعلام می گردد.

نکته مهم اینست که این زمان اعلام شده تمدید استاندارد نیست و مراجع زودتر به مشتری اعلام می کنند.

نحوه رجیستری برای مشتری ارسال می شود که مشتری بتواند نام شرکت خود همچنین گواهینامه های دریافتی را مشاهده کند.

تمام مراجع سالی یکبار به مدت دوسال برای متقاضی اعلام تمدید ممیزی مراقبتی را ارسال می کنند. مگر اینکه صدور گواهینامه بهمراه تمدید ایزو انجام شود. وقتی تمدید ایزو توسط مشتری انجام شد برخی از مراجع بنا به درخواست مشتری کارشناس جهت انجام ممیزی آموزشی می فرستند. حضور این کارشناس بنا به درخواست مشتری الزامی یا اگر تمایل نداشته باشد الزامی نمی باشد.

تمدید گواهینامه های ایزو برای شرکتهای پیمانکاری و مشتریانی که مناقصه دارند الزامی می باشد. کارفرمایان با دیدن استعلام گواهینامه ایزو اطمینان می کنند که مجموعه گواهینامه معتبر داشته و همین اطمینان منجر به همکاری خواهد شد.

متقاضیان تمدید گواهینامه ایزو ممکنست با عناوین زیر درون گوگل جستجو نمایند:

تمدید سالانه گواهینامه ایزو ، ممیزی مراقبتی سالیانه ، نحوه تمدید سالانه گواهی ایزو ، روش تمدید ممیزی مراقبتی سالیانه ایزو ، تمدید سالیانه گواهی نامه ISO ، نحوه تمدید سالانه گواهی ISO ، نحوه تمدید ممیزی مراقبتی سالانه ISO و بسیاری عناوین دیگر.

مرکز سیستم کاران به عنوان یک مرکز بزرگ و اولین مرکز صدور گواهی نامه ایزو با وجود مشاورین خبره و خدمات مشاوره رایگان در خدمت متقاضیان می شود. مرکز ما به هنگام تمدید هر ساله شما را مطلع خواهد ساخت تا جهت تمدید گواهینامه ایزو خود اقدام نمایید و مجبور نشوید با پرداخت هزینه های بالا به نسبت سال به سال از نو گواهی ایزو دریافت نمایید.

اخذ گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.