چجوری گواهینامه ایزو ISO بگیرم؟

چجوری گواهینامه ایزو ISO بگیرم؟

چجوری گواهینامه ایزو بگیرم؟ از کجا می توانم گواهینامه ایزو بگیرم؟ برای دریافت گواهینامه ایزو از کجا شروع کنم؟ مراحل اخذ گواهینامه ایزو چگونه است؟ نحوه دریافت گواهینامه ایزو معتبر؟ مراحل صدور گواهینامه ایزو از مراجع معتبر ؟

 

گواهی نامه ایزو ISO چیست؟

ایزو یک سازمان جهانی هست که وظیفه تهیه و تدوین و انتشار استاندارد ها را بر عهده دارد. ایزو ها انواع و اقسام متعدد و متنوعی دارند که با یک کد 4 یا 5 رقمی از یکدیگر تمیز داده می شوند و مشخص می گردند ایزو ها یا همان سیستمهای مدیریتی با یک مشخصه تعیین می شوند. مثلا ایزو 9001 سیستم مدیریت زیست محیطی ، ایزو 14001 سیستم مدیریت محیط زیست ، ایزو 45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ، ایزو 10001 سیستم مدیریت رضایت مشتریان – کدهای ( منشور ) رفتاری برای سازمانها ، ایزو 10002 سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان ، ایزو 10004 سیستم مدیریت سنجش رضایت مشتریان و ایزو 10003 سیستم مدیریت کیفیت، حل اختلاف مشتریان که این گروه استانداردها ، از دسته استانداردهای ایزو عمومی محسوب می شوند. یکسری از استانداردهای ایزو جزو دسته استانداردهای ایزو تخصصی به شمار میایند که این گروه نیز با یک مشخصه عددی تعیین می شوند. مثلا گواهینامه ایزو 29001 سیستم مدیریت کیفیت در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، گواهینامه ایزو 27001 سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ، ایزو 22000 سیستم مدیریت ایمنی در صنایع غذایی و انواع و اقسام گواهی نامه های ایزو که بسیار گسترده هستند و به ازای هر حوزه کاری یک و یا حتی چند گواهینامه ایزو تعریف شده است. انقدر لیست استاندارد های ایزو گسترده می باشد که نمی توان آن را درون مقاله ای گنجاند.

 

فرم درخواست ایزو

 

چجوری گواهینامه ایزو بگیرم؟

گواهینامه ایزو و نحوه اخذ گواهی ایزو از مقوله های مهمی هست که برای شرکتها جای سوال خواهد داشت. وقتی که شرکتها و سازمانها بنابر هر دلیل بخواهند گواهینامه ایزو بگیرند برایشان این سوال مهم پیش خواهد آمد که چطوری گواهینامه ایزو بگیرند و چه مراحلی را باید سپری کنند تا به گواهی نامه ایزو دست پیدا کنند. شاید برایشان بسیار مشکل باشد و برایشان سخت به نظر بیاد که چطور گواهینامه ایزو بگیرند و چه مراحل سخت و پروسه ای باید بگذرانند و مدارک لازم برای گرفتن گواهینامه ایزو چیست و چه مدارک سختی را باید جور کنند تا بتوانند گواهی ISO بگیرند، در حالی که اینگونه نیست و به راحتی با سیستم کاران می توانند گواهینامه ایزو بگیرند. تنها کافیست متقاضیان محترم دریافت گواهینامه ایزو به هر نحوی شماره مرکز سیستم کاران را در اختیار داشته باشند و با مرکز سیستم کاران تماس بگیرند، یا از طریق مشتریان قدیمی می توانید ما را پیدا کنید و یا با جستجو در مرورگر گوگل در خصوص گواهینامه ایزو می توانید به شماره های مرکز دست پیدا کنید و با مشاورین خبره مرکز صحبت کنید و از خدمات رایگان مرکز سیستم کاران بهره ببرید. وقتی با شماره اصلی مرکز با شماره 79165 – 021 با 30 خط تماس گرفتید، اطلاعات لازم در اختیارتان قرار داده می شود و به تمام سوالات شما با صبوری کامل پاسخ داده خواهد شد. سپس نامه ای تحت عنوان نامه اعلام قیمت ایزو برایتان از طریق تلگرام و واتساپ و ایمیل و راههای ارتباطی در قالب PDF ارسال خواهد شد. سپس بعد از انتخاب مرجع مورد نظرتان، فرم درخواست ایزو برای شما ارسال خواهد شد و این فرم در قالب وورد WORD در اختیار شما قرار داده می شود تا به راحتی بتوانید آن را پر کنید و برای ما ارسال کنید و چنانچه اصلاحاتی نیاز بود روی آن انجام خواهد شد و جهت تایید نهایی و اصلاحات احتمالی برای مهر و امضا دوباره فرم عودت داده می شود. نکته قابل ذکر اینکه فرم تا قسمت مالی پر خواهد شد و سپس فایل به قسمت حسابداری ارسال می شود و سپس به قسمت اجرایی ارسال می شود و در نهایت اقدامات لازمه جهت ثبت و صدور گواهینامه ایزو انجام خواهد شد.

مرکز سیستم کاران یکی از اولین و بزرگترین مراکز مشاوره و ثبت و صدور گواهینامه ایزو با مشاورین خبره به صورت 24 ساعته در خدمت متقاضیان محترم می باشد کلیه خدمات مشاوره مرکز رایگان بوده و تنها با یک تماس اطلاعات لازمه را درخصوص اخذ انواع گواهینامه های ایزو از مراجع معتبر ملی و بین المللی در اولین فرصت و با کمترین هزینه با ما تماس بگیرید.

 

اخذ گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.