صدور گواهینامه رایگان ایزو

صدور گواهینامه رایگان ایزو

صدور گواهینامه رایگان ایزو توسط یکسری مراجع صورت می گیرد که به دنبال تبلیغ کار خود و رقابت در میان رقبای همکار و جذب مشتری میایند و متوسل به ترفندهای مختلفی می شوند مثلا در قبال سه گواهینامه یک گواهی به رایگان ارائه می کنند و به عنوان هدیه به متقاضیان ارائه می دهند و یا مثلا گواهینامه آموزشی رایگان به تعداد انواع ایزو که متقاضی دریافت می کند بهشان ارائه می دهد. یکی از انواع گواهی ایزو که بیشتر و غالبا به رایگان به سازمانها ارائه می شود گواهی IMS هست که وقتی یک سازمان ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت ، ایزو14001 سیستم مدیریت زیست محیطی و ایزو45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی را به طور همزمان درون یک سازمان طراحی و پیاده سازی می کند اصطلاحا می گویند درون سازمانش یک سیستم مدیریت یکپارچه را راه اندازی کرده است که شرکتها میایند و برای IMS گواهینامه صادر می کنند و به رایگان به شرکتها ارائه می کنند که غالبا مراجع غیر IAF این کار را می کنند. همچنین ممکنست یک شرکت چند ایزو عمومی را بگیرد و یکی دو نوع ایزو تخصصی متناسب نیاز خود را دریافت کند و مرکز صادر کننده ایزو میاید و یک ایزو متناسب حوزه فعالیت سازمات بهش ارائه می کند.

صدور گواهینامه رایگان ایزو اما در عمل معنایی ندارد و قطعا گواهی ایزو دارای اصالت هزینه های بالایی جهت ثبت و صدور در بر خواهد داشت و گواهی ایزو رایگان تنها شاید منظور یکسری از خدماتی هست که مراجع صادر کننده ایزو به رایگان ارائه خواهند داد. البته بایستی دقت کرد برخی مراجع به قدری هزینه های ایزو را بالا می برند که حالا اگر یکی دو تا گواهی ایزو را به رایگان به شرکتها اعطا کند هزینه اش را روی آنها دریافت خواهد کرد. یعنی قیمت 4 گواهی نامه ایزو را به عنوان صدور سه گواهی ایزو دریافت می کند و می آید چهارمی را به رایگان اعطا می کند. همچنین ممکنست گواهی ایزو تقلبی که تنها یک برگه پرینتی هست را به عنوان گواهی رایگان ایزو معتبر ارائه کنند و حتی گواهی نامه های ایزو بسیار ارزان تحویل شرکتهای متقاضی بدهند و حتی در کنارش ایزو رایگان اما هیچ کدام اعتباری نداشته باشد و تقلبی باشد پس بهترست شرکتها با آگاهی کامل در خصوص اعتبار گواهینامه ایزو اقدام به اخذ ایزو نمایند.

مراجع مشاوره صادر کننده ایزو مانند سیستم کاران همچنین مستندات انواع استانداردهای ایزو را به رایگان به شرکتها ارائه می دهد و پکیج مستندات را به رایگان به سازمانهای دریافت کننده ایزو ارائه میکند تا هر زمان که خواستند پیاده سازی را بر طبق مستندات آماده انجام بدهند. همچنین خدمات مشاوره رایگان و گواهی نامه های آموزشی رایگان معتبر و بسیاری خدمات رایگان دیگر از دیگر خدمات مرکز عام المنفعه سیستم کاران به شمار میاید.

صدور گواهینامه ایزو رایگان و اینکه کدام نوع ایزو از چه مرجعی به رایگان صادر شده و ارائه گردد به خود مرجع صادر کننده ایزو بستگی دارد و نیاز سازمان . به این معنا که انواع مختلف گواهی ایزو شامل دو گروه عمومی و تخصصی می شوند که انواع عمومی همان طور که گفته شد شامل ایزو9001 ، ایزو14001 و ایزو45001 عمومی ترین و پرکاربردترین انواع ایزو می شود که البته این سه گواهی ایزو عمومی ترین انواع ایزو هستند و دسته دیگر انواع تخصصی ایزو می شوند که با توجه به حوزه فعالیت سازمان تعیین می گردد و هر شرکتی با هر حوزه فعالیت ایزو مختص به خودش را داراست. مثلا ایزو22000 سیستم مدیریت ایمنی در صنایع غذایی ، ایزو29001 سیستم مدیریت کیفیت در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، ایزو13485 سیستم مدیریت کیفیت در صنایع و تجهیزات پزشکی و انواع ایزو تخصصی که به دلیل تعدد این استانداردها در این مقال نمی گنجد. استاندارد های مشتری مداری نیز از دیگر استانداردهایی هست که ممکنست به عنوان به نوعی اشانتیون به شرکتها ارائه شود.

صدور گواهینامه رایگان ایزو تنها در خصوص مراجع غیر IAF صورت می گیرد و مراجع IAF اما خدمات رایگان ارائه نمی دهند زیرا که این دست گواهی نامه ها در سطح بین الملل صادر شده و قطعا تابع قوانین بین المللی هست و گواهی نامه ایزو ارزان و فوری و رایگان در این تیپ گواهی نامه ایزو هرگز صادر نمی شود و چنانچه مرجعی ادعا کند گواهی ایزو ارزان و فوری و رایگان و دارای بالاترین اعتبار ارائه می دهد ادعایی بیش نیست و چنین امری ممکن نیست و اما مراجع داخلی که غیر IAF هستند و داخلی و بین المللی نیستند گواهی نامه های ایزو فوری و ارزان و حتی رایگان ارائه می دهند چون تعداد این مراجع زیاد هست و به دلیل رقابت و جذب مشتری اقدام به ارائه خدمات رایگان میکنند.

مرکزسیستم کاران به عنوان مرکز مشاوره ثبت و صدور گواهی نامه ایزو به عنوان بزرگترن و اولین مراکز با کلی خدمات رایگان ، شامل خدمات آموزشی رایگان ، خدمات مشاوره رایگان و ارائه مستندات رایگان و بسیاری خدمات دیگر به صورت 24 ساعته در خدمت متقاضیان محترم می باشد. تنها با یک تماس از خدمات مرکز ما بهره مند شوید

 

 

   صدور گواهينامه ايزو  صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید