چگونه مدرک ایزو بگیرم؟

چگونه مدرک ایزو بگیرم ؟

چگونه مدرک ایزو ، گواهینامه ایزو ، گواهی ایزو بگیرم . چگونه ایزو بگیریم ، چگونه گواهی نامه ISO ، مدرک ISO بگیریم. همه اینها سئوالات اکثر متقاضیان مدرک ایزو در ایران بوده و هست. گرفتن مدرک ایزو چند گام دارد که در زیر به تشریح این گامها خواهیم پرداخت. البته در هر مرحله مرکز سیستم کاران در خدمت متقاضیان محترم ایزو می باشد و شما می توانید کل پروسه دریافت ایزو را با خیال راحت به ما بسپارید.

چگونه مدرک ایزو ISO بگیرم

گام اول تعیین نوع استانداردهایی است که بایستی جهت اخذ گواهینامه ایزو انتخاب کنیم. یک سری استانداردهای ایزو جنبه عمومی دارند و هر شرکت یا سازمانی با زمینه فعالیتی استانداردهای عمومی ایزو ISO را دریافت می کنند. از جمله ایزوهای عمومی میتوان به ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت و ISO14001 سیستم مدیریت زیست محیطی و ISO45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ایی نام برد. پس از استانداردهای ایزو تخصصی متناسب با زمینه فعالیت شرکت یا سازمان انتخاب میشود مانند ISO13485 سیستم مدیریت کیفیت در تجهیزات پزشکی برای شرکت های فعال در حوزه تجهیزات پزشکی و یا ISO22000 سیستم مدیریت ایمنی در صنایع غذایی برای شرکت های فعال در حوزه صنایع غذایی و یا ISO27001 سیستم مدیریت امنیت اطلاعات برای شرکتهایی که امنیت اطلاعات خودشون و مشتریانشون براشون مهم هست و یا ISO16949 برای شرکت های فعال در حوزه خودروسازی. با تماس با مرکز سیستم کاران از خدمات مشاوره ایی رایگان کارشناسان نهایت بهره برده و در انتخاب نوع گواهینامه ایزوهایی که به زمینه فعالیت سازمان یا شرکت و مجموعه شما میخورد را مشورت بگیرید.

چگونه مدرک ایزو بگیرم ؟

چگونه مدرک ایزو بگیریم

گام بعدی چگونگی دریافت مدرک ایزو انتخاب نوع شرکت یا مرکز صادر کننده گواهینامه ایزو ISO میباشد. شرکت های صادرکننده مدرک ایزو در ایران دودسته اند.

یک دسته شرکت های صادرکننده ایزو تحت اعتبارIAF   ،دسته دیگر شرکتهای صادر کننده ایزو غیر اعتبار IAF ، طبعا گواهینامه اصلی و اورجینال ایزو بایستی حتما تحت اعتبار IAF باشد برای اطلاع از شرکت های صادر کننده گواهینامه ایزو اصلی کافیست با مرکز سیستم کارانتماس گرفته و از کارشناسان مرکز بطور کاملا رایگان و البته بروز راهنمایی های لازمه و جدیدترین نسخه لیست شرکتهای صادر کننده ایزو در ایران و خارجی را کسب نمایید.

همچنین مراجعی هستند که تحت اعتبار IAF نیستند که البته این موضوع فقط در ایران و تعدادی از کشورهای همسایه دیده میشود و با القاب مانند ایران کانادا و انگلیس و آلمان اقدام به پرینت گواهینامه ایزو کرده و گواهینامه ISO پرینت شده را در سامانه وب سایت طراحی شده توسط خودشان رجیستر میشود. خیلی از متقاضیان گواهینامه ایزو نیز IAF میگیرند چون IAF ی بودن یا نبودن براشو مهم نیست.

دریافت خدمات رایگان ایزو

درهر زمان می توانید از خدمات مشاوره رایگان مرکز استفاده نمایید

چگونه مدرک ایزو بگیریم؟

برای پیاده سازی الزامات تعریف شده در متن استانداردهای ایزو کافیست از خود متن استاندارد ایزو بهره گیری کرد. البته شاید برای افراد مبتندی کار سختی باشد که بتواند بندهای استاندارد ایزو را تفسیر نموده و برای مجموعه خودش طراحی و پیاده سازی نماید. الزامات استانداردهای ایزو معمولا به دو بخش الزامات عمومی ایزو و الزامات حقوقی ایزو تقسیم میشود. الزامات عمومی در تمامی سازمانها و شرکتها قابل اجراست و تفاوت زیادی با هم ندارند. مانند الزام تعبین صلاحیت کارکنان یا الزام فرایند ممیزی داخلی. اما یک سری الزامات مختص زمینه فعالیت مجموعه متقاضی گواهی ایزو می باشد. مانند الزام پایش محصولات ، الزام فرایند ویژه در تولید مرکز سیستم کاران بعنوان یک سازمان عام المنفعه حدود سه هزار صفحه مستندات ایزو 9001 و مستندات ایزو 14001 و مستندات ایزو 45001 را بطور رایگان در قالب فرمت WORD در اختیار کارشناسان ، متخصصان و علاقمندان و دانشجویان طالب علم ایزو در وب سایتها ، کانال رسمی تلگرامی و ... قرار داده است.

چگونه مدرک ایزو بگیرم

با طی مراحل فوق شما نیز میتوانید مدرک ایزو مورد نیاز شرکت خودتون را با کمترین زمان و کمترین هزینه دریافت کنید. با توجه به سیاستهای کلان شرکتتون و همچنین اهدافی که از گرفتن مدرک ایزو دارد بودجه ی تعریف شده برای اخذ مدرک ISOتصمیم نهایی را بگیرید. در هر مرحله از اخذ مدرک ایزو میتوانید گواهینامه ایزو مورد نیازتون رو به مرکز سیستم کاران واگذار نمایید. مرکز سیستم کاران با دارابودن بانک عظیمی از مستندات و تجارت و همچنین دارا بودن اطلاعات دقیق مربوط به اعتبار مراجع CB صادر کننده مدارک ایزو در کنار شماست. مرکز سیستم کاران به شما کمک میکند تا به اهداف واقعا واقعی خود از دریافت مدرک ایزو برسید.

هدف از گرفتن مدرک ایزو چیست؟

هدف از گرفتن گواهینامه ایزو ، هدف از دریافت گواهی نامه ISO ، هدف از دریافت مدرک ایزو برای هر سازمان و شرکتی متفاوت است. شرکتهای متقاضی گواهینامه ایزو ISO معمولا اهداف مختلفی جهت اخذ ایزو دارند. از جمله اهداف دریافت ایزو میتوان موارد زیر را گفت :

گواهینامه ایزو برای شرکت در مناقصات

گواهینامه ایزو برای شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی

گواهینامه ایزو برای تبلیغات

گواهینامه ایزو برای صادرات به کشورهای دیگر

گواهینامه ایزو برای اهداف برندسازی و مارکتینگ

گواهینامه ایزو برای ورود به وندور لیست     Vendor List

گواهینامه ایزو برای ایجاد بازارهای جدید

گواهینامه ایزو برای ارتقاء سطح سازمانی و ایجاد نظم سازمانی

و...

سیستم کاران بزرگترین مرکز مشاوره و جهت اخذ مدرک ایزو در خدمت هموطنان عزیز میباشد.

با ما در ارتباط باشید

 

اخذ گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.