IMS-CERTIFICATION

گواهینامه IMS

گواهینامه IMS ترکیب سه استاندارد ایزو9001 و ایزو 14001 و ایزو 45001 است. یعنی وقتی یک سازمان یا شرکتی بطور یکپارچه این سه استاندارد را اخذ می کند اصطلاحاً گفته می شود آن مجموعه سیستم مدیریت یکپارچه دارد.

سیستم مدیریت یکپارچه به لاتین و مخفف IMS گفته می شود. خود لفظ IMS قابلیت صدور گواهینامه ندارد. اما بعضی از CBهای صادر کننده ایزو برای IMS هم گواهینامه IMS صادر می کنند.

گواهینامه IMS از آنجایی سر زبانها افتاد که اکثر شرکتهای پیمانکاری و تولیدی به جهت شرکت در مناقصات و یا بازارهای جدید از کارفرما و یا مشتریان خود تبعیت می کردند. چون مشتریان و کارفرمایان ، مخصوصاً کارفرمایان مناقصه گذار از پیمانکاران و یا تأمین کنندگان خود گواهینامه IMS می خواستند. بدون توجه به اینکه خود IMS گواهی ندارد و وقتی از لفظ IMS استفاده می کردند بایستی سه استاندارد ISO9001 و ISO14001 و ISO45001 را مطالبه می کردند. اما بدلیل عدم آگاهی، خود گواهینامه IMS را مطالبه می کنند.

گواهی IMS مدرک IMS نشانگر اینه که شرکت یا سازمان مذبور بطور یکپارچه و همزمان سه استاندارد اصلی و عمومی سیستم مدیریت کیفیت ، سیستم مدیریت محیط زیست و سیستم ایمنی و بهداشت شغلی را دارا می باشد. چون این سه استاندارد الزامات و وجه اشتراکات مشترکی دارند، می توان در هم ادغام کرد. ادغام الزامات استانداردها باعث کاهش زمان و هزینه در امر طراحی ، پیاده سازی و اجرای سیستم های مدیریتی می شود.

از وجه اشتراکات این سه استانداردهای ایزو 9001 و ایزو 14001 و 45001 می توان بطور مثال به موارد زیر اشاره کرد.

فرآیند مدیریت اطلاعات مستند

فرآیند ممیزی داخلی

فرآیند اقدامات اصلاحی

فرآیند آموزشی

فرایند تعریف اهداف کیفی، زیست محیطی و ایمنی و بهداشت شغلی

فرایند بازنگری مدیریت

فرآیند مدیریت ریسکها و فرصتها

فرآیند مدیریت تغییرات

و خیلی فرایندهای دیگر که در سه استاندارد با هم مشترک هستند.

جهت دریافت کواهینامه IMS ، چون متقاضیان دارای اطلاعات زیادی در این حوزه نیستند و در فضاهای مجازی و گوگل دنبال هدف خود هستند، عبارات زیر را سرچ می کنند.

نحوه دریافت گواهینامه IMS

روش دریافت گواهینامه IMS

نحوه اخذ گواهینامه IMS

روش اخذ گواهینامه IMS

نحوه گرفتن گواهینامه IMS

روش گرفتن گواهینامه IMS

گواهینامه IMS چیست؟

مدرک IMS چیست؟

گواهینامه IMS و شرایط آن

شرایط دریافت گواهینامه IMS

شرایط اخذ گواهینامه IMS

شرایط گرفتن گواهینامه IMS

مدرک لازم برای گواهینامه IMS

مدرک لازم برای گرفتن گواهینامه IMS

گواهینامه IMS و فرق آن با گواهینامه MIS

لیست شرکتهای صادر کننده گواهینامه IMS

لیست CBهای صادر کننده گواهینامه IMS

لیست مراکز صادر کننده گواهینامه IMS

سایت دریافت گواهینامه IMS

سایت اخذ گواهینامه IMS

سایت گرفتن گواهینامه IMS

سایت ثبت نام گواهینامه IMS

سایت ثبت و صدور گواهینامه IMS

مدارک و شرایط برای گرفتن گواهینامه IMS

و خیلی عبارات و اصطلاحات دیگری که مربوط به گواهینامه IMS است. جهت دریافت گواهینامه IMS می توانید از خدمات مرکز ما بطور رایگان استفاده نمود. و فقط هزینه خود گواهینامه IMS بپردازید. مراجع صادر کننده گواهینامه IMS دارای تنوع زیادی هستند که هر یک از این صادر کنندگان گواهی IMS خود را معتبر می دانند و متاسفانه شاید سایر همکاران خود را تخریب کنند و مدعی شوند که فقط خودشان معتبر هستند و همکارانشان معتبر نیستند. برای همین بایستی متقاضیان گواهینامه IMS با چشم باز تحقیقات و بررسیهای لازمه را انجام دهند تا دچار افراد یا شرکتهای سودجو نشوند و با صرف هزینه های گزاف گواهینامه IMS فیک و غیر معتبر نگیرند.

گواهینامه IMSاز جمله گواهینامه های مهم جهت شرکت در مناقصات. است و اکثر شرکتهای فعال در حوزه های مختلف، علی الخصوص شرکتهای فعال در حوزه پیمانکاری بدنبال گواهی یا مدرک IMS هستند. اما از نظر فنی و قانونی گواهینامه IMS در صورت اخذ سه تا گواهینامه ایزو 9001 و گواهینامه ایزو 14001 و گواهینامه ایزو 45001 میسر می گردد و بایستی فقط گواهی نامه IMS ثبت و صدور گردد. پکیج کامل گواهینامه های IMS بشرح زیر است.

سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001

سیستم مدیریت محیط زیست 14001

سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای ایزو 45001

سیستم مدیریت یکپارچه IMS

مرکز سیستم کاران بزرگترین و اولین مرجع معتبر آمادگی دارد تا کلیه اطلاعات و شرایط و هزینه های دریافت IMS را در اختیار متقاضیان محترم قرار دهد تا برای دریافت گواهی نامه IMS بهترین راه، کمترین هزینه، سریعترین زمان ممکنه اقدام نمایید.

گواهینامه IMS صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید