نحوه ثبت و صدور گواهینامه IMS

نحوه ثبت و صدور گواهینامه IMS

گواهینامه IMS چیست؟

از کجا گواهینامه IMS بگیرم؟

چگونه گواهینامه IMS بگیرم؟

مدارک لازم برای دریافت گواهی نامه IMS چیست؟

شرایط لازم جهت اخذ IMS چیست؟

گواهی نامه IMS برای مناقصه میخوام

برای گرفتن گواهینامه IMS برای مناقصه چکار باید بکنم؟

گواهی IMS فوری می خواهم

و... و ... بسیاری سوالات متعدد دیگر که برای متقاضیان اخذ گواهی IMS پیش می آید. غالبا هم چون اطلاعی از چون و چرا و چگونگی اخذ IMS ندارند اصلا اول بایستی بدانند که خود IMS چیست و گواهینامه IMS چیست؟ بعد به نحوه اخذ و چگونگی دریافت IMS بپردازند. پس اولا به تعریف IMS خواهیم پرداخت و سپس به تشریح نحوه دریافت گواهی IMS ؟

 

IMS و گواهینامه IMS چیست؟

IMS تحت عنوان سیستم مدیریت یکپارچه متشکل از سه سیستم مدیریتی ، سیستم مدیریت کیفیت ایزو9001 ، سیستم مدیریت زیست محیطی ایزو 14001 و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی یا حرفه ای ایزو 45001 هست و تلفیق این سه استاندارد می شود سیستم مدیریت یکپارچه . هر زمانی یک سازمان به طور همزمان و یکپارچه سه سیستم مدیریتی کیفیت ، زیست محیطی و ایمنی و بهداشت را درون سازمانش طراحی و پیاده سازی کند، می گویند موفق به طراحی و پیاده سازی یک سیستم مدیریت یکپارچه تحت عنوان IMS برای سازمان خود گردیده است. پس متوجه می شویم که IMS تنها یک اصطلاح هست اما اشتباها به آن گواهینامه اطلاق می گردد در حالیکه همان گونه که گفته شد IMS یک سیستم مدیریت یکپارچه است که گواهی نامه ندارد و اما غالبا مراجع غیر IAF برایش گواهی نامه صادر می کنند البته در برخی موارد نیز مراجع IAF هم برایش گواهینامه صادر می کنند به هر صورت آنچه مسلم هست آی ام اس گواهینامه ندارد و به اشتباه برایش گواهینامه صادر می شود. حتی کارفرماهای مناقصه گزار هم از شرکتها درخواست گواهی IMS می کنند که البته نمی گویند منظور همان گواهی ایزو 9001 و ایزو14001 و ایزو 45001 هست و شرکت متقاضی هم از طریق مرورگرهای مختلف همچون گوگل به دنبال اطلاعات لازم درباره IMS می روند و البته ممکنست به مراجعی برخورد کنند که ضمن ارائه سه گواهینامه ISO 9001 ، ISO 14001 و ISO45001 شرکتها را مجاب به دریافت گواهینامه IMS هم بکنند و حتی با هزینه های گزاف به آنها IMS را بدهند. مرکز سیستم کاران به ازای سه کواهی ایزو 9001 ، کواهی ایزو 14001 و کواهی ایزو 45001 ، کواهی نامه IMS را به رایگان ارائه خواهد کرد. با تعریف سیستم مدیریت یکپارچه یا همان IMS آشنا شدید حالا سوال اینست که چگونه و از کجا مدرک IMS دریافت کنیم، لطفا ادامه مطلب را با دقت مطالعه بفرمایید.

 

چگونه و از کجا مدرک IMS بگیریم؟

تنها کافیست با مرکز سیستم کاران تماس بگیرید و اطلاعات کافی را دریافت کنید. مشاورین مرکز به صورت 24 ساعته و رایگان پاسخگوی شما می باشند و هر آنجه اطلاعات را بخواهید در اختیار شما قرار خواهد داد سپس نامه ای تحت عنوان نامه اعلام قیمت ایزو ISO برای مجموعه متقاضی ارسال می گردد که درون آن برندهای مختلف با قیمتهای مختلف درج گردیده است تا شرکتها بتوانند متناسب نیاز و شرایط خود، مرجع مورد نظرشان را انتخاب کنند و تمامی برندهای موجود دارای اعتبار بوده و قابلیت استعلام و رجیستری دارند. سپس بعد از انتخاب مرجع مورد نظرتان و تمایل به ادامه همکاری با سیستم کاران، فرمی تحت عنوان فرم درخواست ایزو برای متقاضی فرستاده خواهد شد که این فرم در قالب WORD تهیه شده تا متقاضی بتواند آن را پر کند و برای مرکز بفرستد. اطلاعات خواسته شده در فرم بایستی هم به لاتین و هم به فارسی با دقت پر شود. وقتی که فرم پر شد دوباره برای مرکز فرستاده میشود امور هماهنگی فرم را مطالعه کرده و در صورت نیاز به اصلاحات لازم را انجام می دهد سپس دوباره برای مجموعه متقاضی ارسال می کرد و در پایان پس از تایید مجموعه متقاضی و امور هماهنگی و انجام پروژه مالی فایل به قسمت اجرایی جهت ممیزی و صدور گواهینامه ایزو فرستاده می شود و گواهینامه صادر می گردد این پروسه با سیستم کاران با سرعت بالایی صورت می گیرد و چنانچه متقاضی درخواست گواهینامه از مراجع IAF را داشته باشد بایستی طبق قوانین نهاد بین المللی IAF عمل گردد و قطعاً زمان بیشتری صرف می گردد تا گواهینامه صادر گردد. اطلاعات لازم در خصوص مراجع صادرکننده گواهینامه آی ام اس را میتوانید با کلیک بر روی مراجع ایزو دریافت کنید.

سیستم کاران به عنوان یکی از اولین و بزرگترین مراجع ثبت و صدور گواهینامه ایزو با وجود مشاورین باتجربه به صورت ۲۴ ساعته و کاملاً رایگان در اختیار در خدمت شما متقاضیان می باشد جهت کسب اطلاعات در خصوص گواهینامه های ایزو ، HSE ، CE و گواهینامه های اداره کار و انواع گواهینامه های ملی و بین المللی با مرکز سیستم کاران تماس بگیرید.

نحوه ثبت و صدور گواهینامه IMS سیستم مدیریت یکپارچه فوری از طریق کلیک بر روی آیکون زیر.

 

فرم درخواست ایزو

 

اخذ گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.