چطوری گواهینامه ایزو ISO بگیرم؟

چطوری گواهینامه ایزو ISO بگیرم؟

گواهینامه ISO چیست و چرا آن را می خواهم؟

گواهینامه ISO مهر تاییدی از یک نهاد خارجی است که به موجب آن یک شرکت با یکی از سیستم های مدیریت ISO شناخته شده بین المللی مطابقت دارد.

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید یک سیستم مدیریتی را اتخاذ کنید. شما می توانید موفقیت خود را در مناقصه ها افزایش دهید، کارایی داخلی را بهبود بخشید، هزینه ها را کاهش دهید یا به سادگی به مشتریان بالقوه خود ثابت کنید که قابل اعتماد هستید.

هر استانداردی از مزایای خاص خود در هر صنعت پشتیبانی می کند، اما مزایای مشترک در سراسر گواهینامه های ایزو ISO عبارتند از: پتانسیل گسترده بازار ، انطباق با مناقصه های تدارکات ، بهبود کارایی و صرفه جویی در هزینه ، سطح بالاتر خدمات به مشتریان ، و در نتیجه رضایت ، و افزایش روحیه و انگیزه کارکنان . با داشتن یک استاندارد مدیریت شناخته شده، به مشتریان شما می گوید که شما در مورد نیازهای آنها جدی هستید.

 

چگونه می توانم گواهینامه ISO را دریافت کنم؟

شما می توانید با استفاده از فرآیند گام به گام ما و با توجه به مرجع صادر کننده ایزو در مدت زمانی از یک روز تا .... به گواهی ISO دست پیدا کنید.

 

مرحله 1: یک استاندارد مدیریت انتخاب کنید

با بیش از 22000 استاندارد بین المللی موجود، یافتن استاندارد مناسب برای کسب و کار شما ممکن است کمی دلهره آور به نظر برسد.

سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001 محبوب ترین مکان برای شروع است. این استاندارد به شما کمک می کند تا سطح یکنواختی از کیفیت و رضایت را ارائه دهید. استانداردهای معروف دیگر ایزو 27001 ISO 27001 امنیت اطلاعات، ایزو 14001 ISO 14001 محیط زیست و ISO 45001 ایزو 45001 ایمنی و بهداشت شغلی هستند.

این بهترین راه برای تعیین اینکه کدام سیستم مدیریت برای کسب و کار شما مناسب است با یک تماس با سیستم کاران نیازهای خود را با ما در میان بگذارید.

 

مرحله 2: با ما تماس بگیرید

با مرکز سیستم کاران تماس بگیرید و در مورد آنچه مورد نیاز شماست و به آن نیاز دارید صحبت کنید. خدمات مشاوره مرکز ما کاملا رایگان هست و می توانید از مشاوره ثمر بخش مشاورین مرکز سیستم کاران نهایت استفاده را بکنید و نیازهای خود را با مشاورین سیستم کاران در میان بگذارید و اطلاعات لازمه را کسب کنید و سپس صفر تا صد اخذ گواهینامه ایزو خود را به راحتی به ما بسپارید. سیر تا پیاز اخذ گواهی نامه ایزو ISO با سیستم کاران به سهولت و آسانی صورت می گیرد.

 

مرحله 3: ممیزی اولیه

ممیزی اولیه را با یکی از ممیزان اصلی با تجربه خود برایتان انجام می دهیم تا به راحتی و بدون دغدغه این مرحله ممیزی را پشت سر بگذارید. آنها تجزیه و تحلیل عدم انطباقها را برای شناسایی و کارهایی که باید انجام شوند تا رفع گردند و مطابقت ایجاد شود، انجام خواهند داد. ما نیز با شما خواهیم بود و توصیه های لازم را به شما ارائه خواهیم داد.

 

مرحله 4: آماده سازی مستندات

ما مستنداتی را برای گنجاندن رویه‌های اجباری (طبق استاندارد مورد نیاز) ، مطابق با رویه‌های فعلی شرکت شما آماده می‌کنیم.

 

مرحله 5: صدور گواهینامه ایزو

در صورتی که تمامی الزامات برآورده شود، گواهینامه ایزو برای شما صادر خواهد شد و به شما ارائه می گردد.

سیستم ها بر بهبود مستمر متمرکز شده اند و ما به حمایت از شما در طول مدت قرارداد با انجام یک بازنگری ادامه خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم که در مسیر خود باقی خواهید ماند و هر سال برای صدور گواهینامه مجدد آماده هستید زیرا بایستی هر ساله گواهی نامه ایزو خود را تمدید کنید تا از اعتبار ساقط نگردد.

 

مرحله 6: حفظ انطباق

سیستم های مدیریتی بر بهبود مستمر محصولات، خدمات یا فرآیندهای شما تمرکز می کنند، بنابراین از شما خواسته می شود که سیستم مدیریت خود را به طور مداوم حفظ کنید.

ما هر سال قبل از سررسید سالیانه یک بررسی داخلی و یک ممیزی داخلی انجام دهیم. این مرحله را ممیز ما پشتیبانی می کند و نحوه مدیریت سیستم شما را در آن زمان بررسی می کند. اگر آنها متوجه هر چیزی شوند که ممکن است در ممیزی صدور گواهینامه ایزو مجدد شما در مدت مشکل ایجاد کند، آن را با شما در میان می گذارند و به شما دستورالعمل های روشنی در مورد آنچه باید انجام دهید برای اطمینان از انطباق ارائه می دهند.

ممیزی داخلی ما به شما این امکان را می دهد که با نزدیک شدن به ممیزی سالانه صدور گواهینامه ISO مجدد، احساس حمایت و اطمینان بیشتری کنید. بنابراین با مشکل عدم صدور گواهینامه مجدد روبرو نخواهید شد.

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران به عنوان یکی از اولین و بزرگترین مراکز در خصوص مشاوره و ثبت و صدور گواهی نامه ایزو ، با زیر مجموعه ها و شعبه های مختلف به صورت 24 ساعته و تمام وقت در خدمت مشتریان عزیز می باشد تا ضمن بهره گیری از خدمات مشاوره رایگان مرکز در سریعترین زمان و متناسب با نیازشان با قیمتی مناسب به گواهینامه ایزو مد نظر خود برسند.

 

اخذ گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.